• Zásady zpracování osobních údajů

  GDPR - Zpracování osobních údajů

  Zákon č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR) nařizuje legislativní způsob, rozsah a formu jak nakládat s osobními údaji klientů.

  Pro naši spolupráci zpracováváme pouze tyto osobní údaje: jméno a příjmení, adresu, email a telefonní číslo, (případně vaše fakturační údaje), a to pouze za účelem realizace domluvené služby.

  Tyto údaje potřebujeme především z důvodu korespondence, evidence a potvrzování domluvené spolupráce, domlouvání termínů, fakturace, vyřizování otázek či poskytování dalších informací....

  Tyto údaje nejsou zpřístupněny žádné třetí osobě, jsou určeny pouze pro zpracování naši spolupráce. Klienti mají právo přístupu k těmto osobním údajům a na opravu těchto údajů, jakož i další práva, stanovená v §21 zákona č.101/2000 Sb.

  Veškeré poznámky, které si během naší spolupráce vedu mají anonymizovanou podobu (klienti podle nich nejsou identifikovatelní, neobsahují výše uvedené osobní údaje a nejsou dále nijak zpracovávány). Nejsou proto osobním údajem dle zákona 101/2000 Sb. a nevztahují se na ně opatření dle výše zmiňovaných zákonů. Tyto poznámky slouží pro mou osobní přípravu na setkání a kvalitní vedení poradenství, terapie či lektorské činnosti. Nejsou nikdy dostupné třetím osobám.

  Nejsem klinická psycholožka, a proto nevedu zdravotnickou dokumentaci podle příslušných zákonů.

  Zacházení s osobními údaji i osobními poznámkami je také v souladu s Etickým kodexem České asociace pro psychoterapii.

  CENÍK

  Cena firemního koučování a školení je k dispozici na vyžádání.

  Cena individuální terapie nebo koučování je 650 Kč (50 minut), nebo 800 Kč (80 minut).
  Platba je možná v hotovosti, kartou i převodem na bankovní účet. Klientům v nesnadné finanční situaci a studentům nabízím po dohodě slevu z výše uvedené ceny.

  Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřešení dotazu či žádosti. Zásady zpracování osobních údajů

  ADRESA

  STANDARDNĚ V BRNĚ NA ADRESE:
  Zázemí – terapeutické centrum, z. s.
  Václavská 12a
  Brno, 603 00
  (Průchod domem Václavská 12 – modrými vraty do vnitrobloku).

  PO DOHODĚ I VE ZLÍNĚ

  EMAIL

  zuzkatomaskova@gmail.com

  MOBIL

  +420 730 679 325

  SKYPE

  Poskytuji po domluvě.